Raporty i analizy

Raport

Nowe spojrzenie na rynek pracy – OLX Praca. Know How 2022

W tegorocznym raporcie eksperci dzielą się rozwiązaniami dotyczącymi m.in. procesów rekrutacyjnych, zarządzania zespołem rozproszonym czy kondycji psychicznej pracowników.

Raport

Perspektywa pracowników. Prognozy przyszłości – OLX Praca. Know How 2021

Dodatek do raportu zawierający wyniki badania, podczas którego pracownicy odpowiadali na pytania związane z sytuacją na rynku pracy po wprowadzeniu pandemii, oceną podejmowanych decyzji, a także z identyfikacją trendów w zakresie HR.

Raport

Prognozy przyszłości – OLX Praca. Know How 2021

Materiał składa się z analizy dotychczasowych trendów na rynku pracy, badań wśród pracodawców, wpływu pandemii na rynek pracy oraz scenariuszy przyszłości – opisu alternatywnych wizji tego, co może nas czekać..

Raport

Doświadczenia HR. Wnioski z badań OLX

Raport jest efektem badań przeprowadzonych z przedstawicielami pracodawców, w tym z rekruterami. Celem było poznanie sposobów radzenia sobie ze zmianami pojawiającymi się na rynku pracy oraz podejścia do tematu rekrutowania pracowników grey-collar.

Raport

KNOW HOW 2019. Poznaj swojego pracownika

Raport jest efektem badań przeprowadzonych na grupie osób szukających pracy na OLX Praca. Znajdują się w nim szczegóły dotyczące potrzeb i preferencji poszczególnych grup zawodowych.